Otvárame nový rok plný skvelých podujatí

Naša, ale hlavne vaša, Radnica bude mať tento rok dvadsať rokov a my sa veľmi tešíme, že sa nám opäť plní kalendár našimi pravidelnými, ale aj novými, podujatiami.
Už budúcu stredu sa začne štrnásty ročník pravidelných Večerov s vínom. Tento ročník otvoríme svätojurským vinárstvom Chowaniec & Krajčírovič.
Vo štvrtok 26. januára o 20:00 predstaví degustačný večer Special Tasting najpredávanejšiu značku írskej whiskey Jameson a jej rôzne chute a podoby.
V pondelok 30. januára bude už tradične venovaný diskusii pripravovanej v spolupráci s Malokarpatskou knižnicou v Pezinku nielen o literatúre s Veronikou Šikulovou a hosťom Pavlom Borišom v rámci podujatia Literatúra v Radnici: O Pezinku a všeličom inom s Pavlom Borišom.
Ďalší ročník cestovateľkých prednášok „Cestománia“ v Radnici začne už vo februári.
Tešíme sa na vás❤️ Viac informácií získate na stránke našich podujatí alebo na našom facebooku.
Sledujte nás a rezervujte si miesta, počet je limitovaný!
Rezervácie na tel. 033/6414009 alebo emailom na radnica@radnica.com.

Radnica je Slovenská Tepláreň!

Radnica vždy bola a, kým budeme my, aj bude miestom pre všetkých. Preto sme sa pridali k festivalu Slovenská Tepláreň.
„Chceme vyjadriť spolupatričnosť rodinám a blízkym Matúša a Juraja, ktorí boli zavraždení z nenávisti v bare Tepláreň v Bratislave.
Chceme vyjadriť úctu a rešpekt tým, ktorí z Teplárne vytvorili otvorené miesto na stretávanie sa slobodných ľudí.
Chceme vyjadriť podporu LGBTI+ ľuďom.
Chceme, aby bolo Slovensko krajinou, kde sa každý a každá môže cítiť bezpečne a kde je príslušnosť k akejkoľvek menšine prijímaná s rešpektom ako prirodzená súčasť spoločnosti.
Chceme dosiahnuť zmenu legislatívy tak, aby zabezpečila plnohodnotný život všetkým ľuďom na Slovensku vrátane LGBTI+ menšiny.
Chceme kráčať cestou nenásilia, spolupatričnosti a tolerancie a preto organizujeme festival Slovenská Tepláreň.“
Podujatia festivalu Slovenská Tepláreň v Radnici zverejníme na našich sociálnych sieťach a webstránke https://radnica.com/podujatia

Hľadáme kolegov do Teamu Radnica!

PRIDAJ SA K NÁM!
HĽADÁME KOLEGOV DO TEAMU RADNICA.
Radnica – café & wine bar hľadá do svojho teamu čašníčku/čašníka na TPP.
Jedinečné miesto s dlhoročnou tradíciou v historickej budove starej radnice priamo v srdci Pezinka hľadá milých, usmievavých a šikovných ľudí.
Ak Ťa naša ponuka zaujala a chceš sa k nám pridať, pošli životopis na email radnica@radnica.com, do správy, alebo si dohodni osobné stretnutie na tel. čísle 0905 999 599.
Pracovná náplň čašníka spočíva v obsluhe a komunikácii so zákazníkom, práci v bare a s pokladňou a udržiavaní poriadku na prevádzke.
Pracuje sa na zmeny, krátky/dlhý týždeň.

Ak si spoľahlivý zamestnanec a svoju prácu vykonávaš naplno, vieme to finančne oceniť.
Brigádnikom vyplácame 4-5 €/hod. podľa zaradenia, zamestnanecké zľavy.
Zamestnancom na TPP ponúkame
– 900-1200 € btto/mesiac (+300 € variabilná odmena za zodpovedne vykonanú prácu)
– prácu v prevádzke s dlhoročnou tradíciou, jedinečnou astmosférou, skvelými podujatiami pre zákazníkov a možnosťou nabrať nové skúsenosti v oblasti gastronómie, vinárstva a kultúry
– stabilné miesto
– zamestnanecké výhody, benefity

#werehiring #hiring #TPP #hladame #casnik #praca #teamradnica

Opäť otvorené!

Tešíme sa, že vás môžeme opäť privítať v našich priestoroch v historickej pezinskej radnici počas štandardných otváracích hodín 🙂

Pondelok – Štvrtok od 10:00 do 23:00

Piatok od 10:00 do 1:00

Sobota od 11:00 do 1:00

Nedeľa od 12:00 do 23:00

Radnica – café & wine bar je na základe platných protipandemických opatrení otvorená v režime OP. Vstup je možný iba s platným potvrdením. Pri vstupe je nutné použiť respirátor. Konzumácia je povolená iba sediacim zákazníkom. Rozostupy stolov 2m. Max. počet osôb za stolom 4 (resp. členovia jednej domácnosti). Maximálny počet zákazníkov je 50% kapacity prevádzky.

Ďakujeme za pochopenie a dodržiavanie platných nariadení. Tešíme sa na vás❤️

Váš Team Radnica.

Aktuálne opatrenia pre zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19

Radnica – café & wine bar v súvislosti s opatreniami rozhodnutia GTSÚ/13812/2020 Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava upozorňuje svojich zákazníkov a návštevníkov nasledovných opatreniach

  • povinnosť personálu používať tvárové masky/rúška pri obsluhe zákazníkov
  • povinnosť zákazníkov používať tvárové masky/rúška pri vstupe do priestorov, pobyte v priestoroch (mimo priamej konzumácie) a pohybe v priestoroch (napr. na WC) – obsluha/pobyt osôb bez masky/rúška je zakázaná
  • povinnosť zákazníkov dodržiavať hygienické a prevádzkové pokyny personálu
  • povinnosť personálu dezinfikovať stoly a dotykové plochy po použití zákazníkom (pred ďalším použitím)
  • povinnosť dezinfikovať každú hodinu WC a dotykové plochy v priestoroch používaných zákazníkmi

Zdravie vás, našich zákazníkov, ale aj nášho personálu je na prvom mieste a preto prosíme našich ctených zákazníkov, aby uvedené pokyny rešpektovali a dodržiavali.

Ako správne nosiť rúško

Otváracie hodiny a podujatia

Aktuálne neevidujeme žiadne oficiálne obmedzenie otváracích hodín. Rovnako sa z kapacitných dôvodov na naše aktuálne podujatia nevzťahuje žiadne obmedzenie. Platia však všetky vyššie uvedené hygienické opatrenia týkajúce sa rúšok/masiek a dezinfekcie prevádzok!

Jeseň v Radnici

Sychravý prvý septembrový deň síce ohlásil koniec leta, no jeseň prináša tiež množstvo krásnych momentov. Vyfarbia sa lesy, rozbehnú oberačky a na chvíľu ešte naskočí Babie leto 🙂
Jeseň prináša aj také dobré veci ako fajnový burčák, obnovenie pravidelných podujatí ako je Literatúra v Radnici či Cestománia, trošku neskôr mladé Svätokatarínske víno, prísľub Vianoc a Predvianočného večera sektov a kopec iných zážitkov 😍

Čo viac pre vás pripravujeme sa dozviete už čoskoro!
Sledujte nás a našu ponuku plnú skvelých noviniek.

Tešíme sa na vás 🙂

Mimoriadny oznam!

NAŠE PODUJATIA V TERMÍNOCH OD 10. DO 23. MARCA SA RUŠIA

Z dôvodu opatrenia hlavného hygienika SR na predchádzanie vzniku a šíreniu prenosného ochorenia COVID-19 sme žiaľ aj my boli nútení pristúpiť k zrušeniu našich verejných podujatí. Nové resp. náhradné termíny  budú zverejnené na našej webstránke a FB.

Naše služby a ponuka sú vám k dispozícii počas nezmenených otváracích hodín.

Tešíme sa na vás 🙂

Tento týždeň v Radnici…

XXI. ROČNÍK VEČEROV S VÍNOM A ROAD TRIP SEVERNOU AMERIKOU

Po týždňovej prestávke začína XXI. séria Večerov s vínom, no pred tým ešte prejdeme celou Amerikou.

V utorok 10. marca o 19:00 hod. prejdeme spolu s Radom Hankom celú Ameriku od Aljašky cez Kanadu, USA až k mexickým hraniciam. 

V stredu 11. marca o 19:30 hod. budeme opäť degustovať dkvelé vínka. XXI. sériu a teda aj jedenásty ročník pravidelných stredajších Večerov s vínom otvorí pezinčan, rytier vína, skvelý človek a Vinár s veľkým „V“ Peter Rajníc. Príďte aj vy otvoriť novú sériu a prekoštovať Petrove skvelé vínka! 
Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

Tento týždeň v Radnici…

17 ROKOV A SVIŇAČINY PRED NAMI 🙂

V piatok mala Radnica sedemnásť rokov. Nie je to síce okrúhle výročie, no predstavuje približne 6120 dní počas ktorých sme tu pre vás a okrem výborných Malokarpatských vín, skvelých zákuskov a kávičiek, či nespočetného množstva iných drinkov a chuťoviek, sme pre vás aj s našimi partnermi pripravili cez tristopäťdesiat Večerov s vínom, skoro stovku Cestománií, päťdesiat diskusií s Literatúrou v Radnici, dve stovky koncertov a množstvo iných kultúrno-spoločenských podujatí. Stále nás to baví a tešíme sa na každé nové podujatie 🙂

Dvadsiata séria Večerov s vínom sa skončila a my sa intenzívne venujeme príprave programu dvadsiatej prvej. Večery s vínom tak začnú 11. marca o 19:30 hod. svoj jedenásty rok a my už sa tešíme čo prinesú. 

Tento týždeň sme pre vás pripravili Literatúru v Radnici s témou „…sviňačiny…“.

V pondelok 2. marca 2020 o 19:00 hod. sa stretneme s novinárom a autorom kníh Mäso, či Sviňa, Arpádom Šoltész. Moderuje Veronika Šikulová. 

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

 

Tento týždeň v Radnici…

ČÍNA, ČAJ A VÍNKA Z TOKAJA

Tento týždeň sme pre vás pripravili opäť zaujímavé podujatia.

V utorok 25. februára sa vydáme s Michalom Bútorom na cestu do ďalekej Číny a ochutnáme tradične priprvený čaj. Čajový ceremoniál bude prebiehať od 18:00 a premietanie s diskusiou tradične od 19:00 hod.

Záverečný Večer s vínom XX. série budeme venovať Tokaju. Jedinečné vínka z tejto oblasti príde prezentovať vinárstvo J&J Ostrožovič. Počet miest je limitovaný! 
Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂