Tento týždeň v Radnici…

DENISA FULMEKOVÁ A MARTIN POMFY V RADNICI

V pondelok 6. mája o 19:00 hod. bude so spisovateľkou a finalistkou súťaže Anasoft Litera Denisou Fulmekovou diskutovať Veronika Šikulová. Vstup voľný.

Deň víťazstva nad fašizmom a koniec Druhej svetovej vojny si pripomenieme pri skvelých vínkach z Vinosad. Večer s vínom patrí túto stredu Martinovi Pomfymu - Večer s vínom Martina Pomfyho už túto stredu o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

Tento týždeň v Radnici…

CEZ PORTUGALSKO A AZORY K VÍNAM MALÝCH VINÁROV

Posledná Cestománia pred letnou prestávkou nás so Zdenkom Somorovským (CK Svetobežník) prevedie po Portugalsku a Azoroch.

Cestománia v utorok 30. apríla o 19:00 hod. so Zdenkom Somorovským o Portugalsku a Azoroch. Vstup voľný.

Sviatok práce 1. mája oslávime oddychom pri degustovaní vín malých vinárov. Večerom a vínkami nás bude sprevádzať Matej Farbula (Farebné vinárstvo)  - Večer malých vinárov už túto stredu o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

Tento týždeň v Radnici…

TÝŽDEŇ DOMA V RADNICI - GEOPARK A PETER RAJNÍC

Jirko Vitáloš je ten, koho meno a aktivity v Pezinku asi moc netreba predstavovať 🙂. Bude to mega, ale predsa len pár slov. Venuje sa mineralógii, baníctvu, histórii a s tým súvisiacim činnostiam, najmä v oblasti Malých Karpát. Jeho nadšenie sa pretavilo do založenia Malokarpatského baníckeho spolku, ktorého je aj naďalej členom. Zúčastňuje sa na baníckych a mineralogických podujatiach doma i v zahraničí. Je spoluautorom viacerých článkov o baníctve a mineralógii, ktoré vyšli v našich i zahraničných médiách. https://geoparkmalekarpaty.sk/

Cestománia v utorok 16. apríla o 19:00 hod. s Jirkom Vitálošom o Geoparku Malé Karpaty. Vstup voľný.

V stredu 17. apríla budeme degustovať pezínske vínka vinára a rytiera vína Petra Rajníca - Večer s vínom Rajníc už túto stredu o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

Tento týždeň v Radnici…

CESTUJEME MONGOLSKOM A KOŠTUJEME PEZINSKÉ

V utorok 2. apríla sa na Cestománii vydáme za kmeňom Catanov, pasierov sobov do Mongolska - Cestománia s Jurajom Drábikom (dobrodruh.sk) už v utorok o 19:00 hod. Vstup voľný 🙂

V stredu 3. apríla budeme degustovať pezínske vínka rodinného vinohradníctva a vinárstva Milana Skovajsu - Večer s vínom Skovajsa už túto stredu o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

Tento týždeň v Radnici…

CESTUJEME A KOŠTUJEME O DUŠU

V utorok 19. marca na Cestománii prejdeme severom Peru do Ekvádoru a na Galapágy - Cestománia s Miličom Sětlíkom už v utorok o 19:00 hod.

V stredu 20. marca prinesie skvelé modranské vínka do Radnice mladé vinárstvo MODRAN Klimko Wine - Večer s vínom MODRAN Klimko Wine už túto stredu o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

Tento týždeň v Radnici…

OPÄŤ PROGRAM PLNÝ SKVELÝCH PODUJATÍ

V pondelok o 4. marca od 19:00 hod. sa bude nielen o príbehoch, ktoré vymyslí život rozprávať so spisovateľkou Andreou Coddington Veronika Šikulová a Denisa Kovácsová.

V utorok 5. marca na Cestománii sa prejdeme po Indonézii - Cestománia o Indonézii s Viktor Vix Baláž a Gula už v utorok o 19:00 hod.

V stredu 6. marca prinesie skvelé modranské vínka do Radnice rodinné vinárstvo PURUS - Večer s vínom PURUS Modra už túto stredu o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

XIX. séria Večerov s vínom začína

V STREDU 6. MARCA OTVORÍME DESIATY ROČNÍK

Zdá sa to až neskutočné, no je to naozaj pravda. V stredu 6. marca začína XIX. séria Večerov s vínom a zároveň aj desiaty ročník pravidelných degustácií vín v Radnici.

Nepoľavili sme a opäť máme pripravený skvelý program 🙂 Prvý Večer s vínom novej série bude patriť modranskému vínku rodinného vinárstva PURUS.

PURUS Modra - Streda 6. marca 2019 o 19:30 h.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂

Tento týždeň v Radnici…

V PONDELOK 18. FEBRUÁRA S LITERATÚROU V RADNICI

V pondelok o 18. februára od 19:00 hod. sa bude o literatúre, inscenácii a divadle s režisérom, prozaikom a dramatikom Silvestrom Lavríkom rozprávať Veronika Šikulová.

V utorok na Cestománii sa prejdeme s Albertom Russom v opustených baniach a objavíme metamorfózy ľadu - Cestománia o metamorfózach ľadu v opustených baniach už v utorok o 19:00 hod.

V stredu prinesie svoje vínka do Radnice Jozef Repa zo Šenkvíc - Večer s vínom Repa Winery už túto stredu o 19:30 hod.

Tešíme sa na vás. Rezervujte si miesta 🙂