Večery s vínom začínajú

Slide 1
Situácia v gastronómii je tažká pre všetkých zúčastnených. Pomoc od štátu ani kompenzácie protipandemických opatrení sú nedostatočné,často neaplikovateľné. Preto nám žial neostáva nič iné, než poprosiť o pomoc vás, našich návštevníkov a milovníkov vína.
Slide 1
Už viac ako desaťročie vytvárame pre milovníkov vína a vinárov prostredie na prezentáciu, degustáciu a spoločenskú diskusiu o tomto jedinečnom moku a jeho kultúre.
Stovky večerov degustácií, tisícky vzoriek a inšpiratívnych stretnutí vo výnimočných historických priestoroch s fascinujúcou atmosférou.
V tejto zložitej dobe sme boli nútení prerušiť naše tradičné stredajšie degustácie v Radnici, no pokúšame sa vám aj naďalej v obmedzenej miere prinášať možnosť okoštovať jedinečné vínka od našich vinárov.
Slide 1
Situácia v ktorej sa momentálne nachádzame nevznikla našou vinou, no my sa s ňou snažíme bojovať do posledného dychu. Bez pomoci štátu, bez relevantnej možnosti poskytovať plnohodnotne svoje služby…
Aktuálne opatrenia a dlhodobá absencia kompenzácií však dostávajú na dno nielen nás, ale aj našich vinárov, farmárov a všetky pridružené profesie.
Slide 1
Preto sme nútení sa s prosbou o pomoc a podporu obrátiť na vás, našich návštevníkov a milovníkov vína a kultúry s ním spojenej. Teraz už nejde iba o odklad, alebo zrušené podujatia! Ide o prežitie našej prevádzky, o pretrvanie podujatia, ktoré sme spolu s našimi vinármi a hosťami budovali viac ako desaťročie.
Slide 1
Večery s vínom sa rodili počas krízy a po desaťročí úspešného rozvíjania opäť bojujú o prežitie.
Kúpou niektorého z našich Voucherov nám pomôžete preklenúť túto zložitú dobu a zároveň podporíte aj našich vinárov.
Pre viac informácií o možnosti ako nás podporiť kliknite na link „CHCEM PODPORIŤ“
Ďakujeme.
previous arrow
next arrow

V stredu 7. novembra 2018 o 19:30 hod. otvoríme v Radnici XVIII. sériu Večerov s vínom. Prvý večer venujeme Svätokatarínskym vínkam. Viac informácií o programe XVIII. série nájdete na www.vecerysvinom.sk.