Koncerty

Brigada
Práca v skvelom kolektíve v prevádzke s výnimočnou históriou.
Pridaj sa k teamu Radnica!
Viac informácií u personálu v prevádzke alebo na tel. 0905 999 599.
Hľadáme čašníčky/čašníkov na TPP!
Koncert20
Koncert
previous arrow
next arrow

Jedinečný priestor nádvoria historickej radnice v centre Pezinka vytvára ideálnu atmosféru pre koncerty slovenských, ale aj zahraničných, hudobníkov a spevákov.
Radnica – café & wine bar už 20 rokov organizuje pravidelné Letné koncerty na nádvorí prer svojich návštevníkov, ale aj milovníkov výbornej hudby.
Príďte si aj vy vychutnať túto jedinečnú atmosféru a ochutnať pri tom našu ponuku kvalitného Malokarpatského vína, miešaných nápojov, voňavú kávičku alebo orosenú Plzničku.
Aktuálne koncerty nájdete v zozname nižšie, v našom kalendári podujatí, alebo na našej facebookovej stránke.

Tešíme sa na vás❤️

Aktuálny program

Iné podujatia

Večery s vínom

Séria pravidelných degustácií s vinármi „Večery s vínom“ bude po letnej prestávke pokračovať už tradične koncoom októbra.
Zažite aj vy degustáciu skvelých vín s jedinečnou atmosférou starej radnice v historickom centre Pezinka v srdci Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Sledujte nás a dozviete sa aktuálne informácie o našich Večeroch s vínom.

Viac info →

Special Tasting

Pod značkou „Special Tasting“ organizujeme v jedinečnej atmosfére starej radnice v historickom centre Pezinka tématické zážitkové riadené degustácie. Special Tasting večer ponúka návštevíkom degustačný zážitok výnimočných nápojov s odborným výkladom s občerstvením spojený s neformálnou diskusiou a chutným rautom.

Viac info →

Literatúra v Radnici

Pravidelné stretnutia s literatúrou v spolupráci s Malokarpatskoou knižnicou v Pezinku a Artforum Pezinok prinášajú posedenie v príjemnom prostredí, besedy, knižky, ktoré si môžete kúpiť priamo na mieste a dať podpísať autorovi. Literatúra v Radnici sa opäť  vráti v septembri.

Viac info →

Cestománia

Od roku 2007 prináša Cestománia svojim návštevníkom informácie a ďalekých, ale aj blízkych, destináciách priamo od cestovateľov a svetobežníkov. Cestovať s nimi v priestoroch Radnice môžete opäť aj v aktuálnej sérii od septembra.

Viac info →

Pridaj si do kalendára